Vezměte Kohu na výlet

Pojďme všichni společně s Kohou na výlet a ukažme ji celému Česku! Vyhlašujeme velkou prázdninovou soutěž o parádní sportovní batoh, ten se na takové výlety jistě bude hodit. Do soutěže se zapojíte docela snadno, když pořídíte v období od 1. 7. 2021 do 31. 8. 2021 fotku s logem Kohy a správně ji označíte na sociálních sítích. Logo si stáhněte ve formátu PDF následujícím tlačítkem, vytiskněte na A4 a přehněte v polovině. Vznikne tak jednoduchý stojánek, který můžete umísťovat na fotogenická místa.

Pravidla soutěže

1. Vyfoťte výše uvedené logo Kohy společně se zajímavým místem, které na výletě nebo dovolené navštívíte.
  2. Pro účast v soutěži fotku zveřejněte na Instagramu nebo na Facebooku a správně ji označte.
    • Na instagramu přidejte dva hashtagy #kohavknihovne a #kohajede
    • Na Facebooku záběr označte pomocí @Koha v knihovně (příspěvek musí být veřejný, jinak ho neuvidíme)
  3. Čím více zpráv s označenými fotkami zveřejníte, tím větší šanci na sportovní batoh získáte.
  4. Jméno výherce batohu zveřejníme během září.
Radek Šiman