Víte, kolik se prominulo v amnestii?

Březen je již tradičním měsícem, kdy knihovny většinou na jeden týden vyhlašují amnestii svým dlužníkům. Čtenáři tak mohou do knihovny beztrestně vracet knihy v prodlení bez nutnosti platit pokuty. Některé knihovny dokonce nabízejí zdarma i registrace, rezervační poplatky a další úkony. Pro vedení knihoven by jistě bylo užitečné získat přehled o tom, kolik čtenáři takovou akcí ušetřili nebo kolik bylo prominuto všech poplatků za určité časové období na zvoleném oddělení. Využijte nyní novou vlastnost Centra, abyste získali přesné údaje o tom, kolik právě vaše knihovna čtenářům ušetřila peněz a pochlubte se s tím na webu nebo v tiskové zprávě. Je to velmi jednoduché, pokud vyberete možnost Pouze prominuté platby v modulu poplatků.

Líbí? Budeme rádi za LIKE u příspěvku na našem Facebooku Koha v knihovně.

Nastavení modulu plateb