Rozbalte si dáreček - návody pro Kohu

Přes Vánoce jsme nezaháleli a tak vám nyní přinášíme dodatečný vánoční dárek v podobě online katalogu s návody pro obsluhu systému Koha.

Najdete v něm již několik desítek textových návodů a video průvodců. Další budou brzy přibývat. Protože jsou tyto návody určeny výhradně knihovnám, o které se stará firma R-Bit Technology, s.r.o, budete potřebovat přihlašovací údaje. Věřte, že příprava portálu Návody stála spoustu práce a úsilí, proto budeme přístup k těmto publikacím poskytovat pouze po vzájemné dohodě s konkrétní knihovnou.

Co je třeba udělat pro to, abyste získali jméno a heslo? Napište mail do úkolníčku RT, kam běžně posíláte servisní poždavky k řešení. E-mailovou adresu určitě znáte a pokud ne, najdete ji ve smlouvě. My vám pak co nejdřív přidělíme jeden exkluzivní přístup do online katalogu. Prosíme, respektujte zákaz a nešiřte návody mimo prostory vaší knihovny.

Napadají Vás témata dalších manuálů? Podělte se o ně s námi, budeme rádi.

Tak ať se nová služba líbí!